SlevaX.cz - všechny slevy a hromadné nákupy na jednom místě

Parfemy.cz

Menstruační kalíšek

Menstruační kalíšek - hygienická potřeba budoucnosti?

Menstruační kalíšek dámská hygienická pomůcka určená pro mnoho použití. Podle mnoha žen je to nejčistší a nekomfortnější dámská hygienická pomůcka, která je v současnosti na trhu. Menstruační kalíšek zvonovitého tvaru z měkkého antialergenního silikonu je přibližně 5 cm dlouhý a zavádí se do pochvy kde sbírá odtékající menstruační krev.

                menstruační kalíšek

Po jeho zavedení do pochvy se neprostupně zformuje proti poševním stěnám, aby menstruační krev stékala do menstruačního kalíšku bez jakéhokoliv prosakování a doprovodných zápachů. Obsah jednoho menstruačního kalíšku je přibližně 30ml menstruační krve a je nutné ho každých 4 až 5 hodin vyjmout a vyprázdnit. Po omytí je připraven k dalšímu použití. S menstruačním kalíškem je možné vykonávat všechny aktivity jako v době mimo menstruaci. Menstruace by ženy neměla jakkoli omezovat.

Menstruační kalíšek můžete koupit zde>>

Upozornění

Tyto stránky mají pouze obecný informační charakter a v žádném případně nenahrazují rady odborných lékařů. Jsou to jen vlastní zkušenosti nebo zkušeností jiných lidí. Při jakémkoliv problému se poraďte s odborným lékařem.

Kontakty: menstruace@gmail.com Copyright 2007 | doporučujeme: Nebankovní půjčky | Půjčky bez potvrzení o přijmu| výměna odkazů