Menstruační kalendář

Plánujete dovolenou u moře a chcete přesně vědět, kdy budete mít další menstruaci? Bojíte se neplánovaného o těhotnění nebo si prostě jen chcete mít jistotu? Máte problémy s hormonální antikoncepcí a proto chcete znát své plodné a neplodné dny aby jste toho mohli s partnerem využít? Tak právě pro vás je tu aplikace menstruační kalendář. Pokud ho budete pravidelně vyplňovat, vy a váš partner budete klidní a nic vás nepřekvapí. Vše budete mít pod kontrolou a získáte přehled. Budete schopni odhadnou kdy má nastat a kdy končit menstruace. Zjistíte má partnerka své plodné a neplodné a tedy je vhodný čas k početí potomka nebo naopak nemá cenu to ani zkoušet. Kvalita informací závisí na množství informací, které uvedete. Čím delší bude období kdy pracujete s menstruačním kalendářem tím přesnější budou výpočty. Vašemu ošetřujícímu lékaři pak může posloužit jako skutečný obraz vašeho menstruačního cyklu.

                menstruační kalendař

Pokud je to možné je dobré na začátku si vyplnit do menstruačního kalendáře údaje i zpětně. Intimní údaje a poznámky si je možné chránit heslem, zůstávají ve vašem počítači, aplikace nepoužívá internet. Menstruační kalendář také umožňuje psát si na každý den slovní poznámky a deník. Můžete si také nechat vytisknout přehled pro lékaře za poslední rok a nebo mu svůj menstruační kalendář poslat elektronicky.

Menstruační kalendář zdarma

Menstruační kalendář je možné si zdarma stáhnout následujícím odkazem.

Menstruační kalendář 1.0.0 - česky

stáhnout zdarma>>

Menstruační kalendář Femta 1.21 - anglicky

stáhnout zdarma>>

Menstruační kalendář online

menstruační kalendář online vyzkoušíte zde>>

Menstruační kalendář tisk

menstruační kalendář k tisku zde>>

Menstruační kalendář do mobilu

stáhnout menstruační kalendář do mobilu zde>>

Upozornění

Tyto stránky mají pouze obecný informační charakter a v žádném případně nenahrazují rady odborných lékařů. Jsou to jen vlastní zkušenosti nebo zkušeností jiných lidí. Při jakémkoliv problému se poraďte s odborným lékařem.

Kontakty: menstruace@gmail.com Copyright 2007 | doporučujeme: Nebankovní půjčky | Půjčky bez potvrzení o přijmu| výměna odkazů