SlevaX.cz - všechny slevy a hromadné nákupy na jednom místě

Menstruace v těhotenství

menstruace v těhotenství nemusí znamenat vážný problém

V těhotenství by se menstruace jako taková neměla objevit. Jde spíše o velkou výjimku, ale zaznamenané jsou i takové případy že menstruace v těhotenství nastala. Těhotná žena menstruovala dokonce až do samotného porodu. To je ale opravdová kuriozita, ale jedna až dvě, obvykle slabší — menstruace zpočátku gravidity se mohou vzácně objevit. Příčina proč menstruace v těhotenství nastává zatím není zcela objasněno, je domněnka že v organismu ještě přetrvávají cyklické změny. Pokud menstruace v těhotenství nastane, měla by žena vyrozumět lékaře. Jen lékař totiž může posoudit zda vše probíhá podle plánu a menstruace v těhotenství nezpůsobí komplikace.

Část žen může zažívat i v pokročilém těhotenství jen tzv. špinění. Podle většiny lékařů je to naprosto normální. Pokud toto nastane doporučuje se poradit s lékařem a ten prověří zda je všechno v pořádku. Některé pacientky jsou i na pár dní hospitalizovány aby se vyloučilo jakékoliv riziko.

Upozornění

Tyto stránky mají pouze obecný informační charakter a v žádném případně nenahrazují rady odborných lékařů. Jsou to jen vlastní zkušenosti nebo zkušeností jiných lidí. Při jakémkoliv problému se poraďte s odborným lékařem.

Kontakty: menstruace@gmail.com Copyright 2007 | doporučujeme: Nebankovní půjčky | Půjčky bez potvrzení o přijmu| výměna odkazů